تجمع کاربران ساختمان یار در شبکه اجتماعی

وبلاگ

خدمت همراهان گرامی ساختمان یار

با سلام پوزش از اینکه در این مدتی که ما دنبال سرمایه گذار بودیم و شما عزیزان نتوانستید  از خدمات ساختمان یار به آن شکل  که  مد نظر ما و شما بود  وهدف ساختمان یار نیز همین بود دریافت کرده و بتوانید استفاده مطلوب از آن ببرید.

و اگر کالا یا خدماتی نیاز داشتید پس از ثبت بلافاصله توسط فروشندگان دنبال نمیشد که سریعاً خدمات را با قیمت و کیفیت مناسب دریافت کنید .

حتی اینکه خودمان نیز  اگر دنبال کالایی بودیم  نمی‌توانستم  سریعا از ساختمان یار نتیجه بگیریم و این یعنی نمره قبولی نگرفتیم .

خلاصه کلام اینکه در این مدت تجربه‌های خوبی نصیب ما شد و مهمترین آن این که متوجه شدیم شرکت هایی که روی استارتاپ ها سرمایه گذاری می کنند حالا با اسامی مختلف مثل شتابدهنده ها یا سرمایه گذاران فرشته  یا سرمایه گذاران خطرپذیر یا (vc) ها تنها  وقت استارتاپ را تلف می کنند و با اسامی خارجی ولی روش کار کاملاً ایرانی فعالیت می کنند و تنها اشتراک آنها با نمونه های اروپا و یا آمریکا اسامی آنان است به هر جهت از مشکلاتی که در اجرای ساختمان یار پررنگ است این می باشد که  ارتباطی که مد نظر ساختمان یار  بین کاربران بود  اجرا نشد و چون  اکثر افراد معمولاً با  واتساپ و شبکه های اجتماعی کار می‌کنند یک مرحله به کار اضافه کردیم.

 

 

لینک پیوستن به کانال وانساپ ساختمان یار جهت تبادل کالا و خدمات ساختمانی

 

گروه واتساپ ساختمان یار
گروه واتساپ ساختمان یار

.

 

لذا تصمیم گرفتیم مقداری از کار را به گروه  واتساپ ساختمان یار  انتقال دهیم و هر کاربری  تقاضای نیروی کار و یا مصالح ساختمانی داشت از طریق واتساپ می‌تواند با ساختمان یار  با تلفن     09904957650     مکاتبه و پیام خود را ارسال نماید .

و  ساختمان یار در گروه خود  که شامل تمامی کاربران اپلیکیشن می باشد اطلاع رسانی نموده و افراد مناسب  یا کالای مناسب را به ایشان معرفی می‌کنیم و و یا برای سایت مزایده    store.sakhtemunyar.com  اگر کسی کالایی برای فروش داشت  یا میتواند مستقیما در سایت فروشگاه مزایده ساختمان یار  ثبت نام و خود کالا را برای فروش در این سایت ثبت نماید .

ویا تمام مشخصات آن را به شماره  09904957650   ساختمان یار واتساپ کرده و ما این کالا را  برای کلیه کاربران  هم از طریق گروه و هم از طریق اپلیکیشن و سایت برای فروش می گذاریم .

البته  هم اپلیکیشن و هم سایت مزایده ساختمان  یار به کار خود ادامه می دهند و کسانی که تمایل دارند خودشان کالا را درج نموده و یا لیست قیمت در اپلیکیشن بگذارند شخصا میتوانند از آن طریق  انجام دهند و واتساپ  فقط  به موازات آنها جهت کمک به سریع تر کردن کار استفاده می شود.
در مرحله نخست خدمات رایگان ارائه می گردد تا بعدا اگر کاربران رضایت داشتن و درآمدی از ساختمان یار داشتند راجع به آن تصمیم گرفته می شود که قاعدتاً مانند هم اکنون مبلغ بالایی نخواهد بود.

گروه واتساپ ساختمان یار

پیوستن به گروه واتساپ ساختمان یار

نوشتهٔ پیشین
ساختمان یار در سال 1399
نوشتهٔ بعدی
خدایی خیلی دوست دارم بدونم این استراتژیست هایی که دست واسطه را از توزیع سیمان بریدند تو مخ شون چی میگذره؟؟؟؟

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sakhtemu/public_html/wp-includes/functions.php on line 5109

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sakhtemu/public_html/wp-includes/functions.php on line 5109