در حال حاضر بعضی از مردم به این موضوع پی برده اند که خانه های کوچکتر مناسب تر هستند، زیرا می توان آنها را به صورت قابل حمل در آورد و هر زمانی که بخواهند خانه را حرکت می دهند.
برخی فقط خانه های خود را به دلیل کم هزینه و آسان تر بودن کوچک ساختند و زمان کمتری برای ساختن خانه صرف می کنند.
شاید سرشته همه این دلایل، علاقه به زودتر وارد شدن به منزل شخصی خودشان باشد ! شما چه فکر می کنید ؟
ما لیستی از چند خانه بسیار کوچک در جهان را برای شما کاربران محترم ساختمانیار تهیه کرده ایم :

هتل داس پارک


 
همانطور که از اسمشان پیداست این خانه ها شخصی نیستند و هتل های مسکونی اند. این بتن کوچک در واقع اتاق های هتل داس پارک واقع در اتریش و آلمان هستند.
این اتاق ها دارای تخت های دو نفره هستند و در کنار تخت ها جایی برای ذخیره سازی وجود دارد که بالش ها را در آنجا قرار می دهند. همچنین فضای کوچکی در زیر تخت وجود دارد که برای قرار دادن چمدان مشتری استفاده می شود.
 

کابین یولو


 
این خانه در یک مزرعه واقع در ایالت کالیفرنیاست. جالب است بدانید این کابین ها از برج های آب محلی در ایالت یولو الهام گرفته شده است. بخشی از کابین باز بوده و هوا را در شبهای گرم متعادل می کند و همچنین باعث افزایش نما می شود.

خانه ایی در داخل چرخ


 
چند سال پیش، یک زن و شوهر جوان از شغلشان خسته شدند و تصمیم گرفتند رویاهای خود را تبدیل به واقعیت کنند و به روزنامه نگاران مسافرتی تبدیل شوند، بنابراین آنها کار خود را رها کردند و به این نتیجه رسیدند که چقدر خوب می شود اگر در خانه خود باشند و به سفر و شغل مورد علاقه خود را نیز برسند زیرا اینگونه آنها می توانند یک سفر عالی در خانه خود را تجربه می کنند.
اینگونه شد که آنها تصمیم گرفتند این خانه مسافرتی کوچک را بسازند، آنها می گویند نمی دانیم بعد از اینکه سفرمان تمام شد چه سرنوشتی در انتظار ماست، اگرچه پول زیادی را از دست دادند اما مهم این است که آنها عاشق کار خود هستند.

منبع : https://www.lolwot.com
تهیه و ترجمه : وبسایت ساختمانیار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sakhtemu/public_html/wp-includes/functions.php on line 5109

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sakhtemu/public_html/wp-includes/functions.php on line 5109