کجا برم؟

اخبار
تعطیلات کجا برم : تابستان که تمام شد وقتی از مرم بپرسیم : تعطیلات به مسافرت رفتی ؟ در جواب می گویند ( 80٪ ) : آره چند کیلو جوجه خریدیم با خانوم بچه ها رفتیم جاده چالوس ! اما ایران و مکان های تفریحی آن فقط در جاده چالوس خلاصه می شود؟ امروز جاذبه های حیرت انگیز مازندران را باهم برسی می کنیم و در مطالب بعدی سعی می کنیم از نقاط دیگر ایران یاد کنیم ، با ساختمانیار همراه باشید.

رامسر


تعطیلات کجا برم :‌ از عروس شهرهای ایران آغاز می کنیم ، رامسر شهری مدرن و سرسبز که از زیبایی و طبیعت هیچ کم ندارد وقتی وارد این شهر می شوید اولین چیزی که نظر شما را به خود جلب می کند هتل قدیم است کاخی حیرت انگیز که از نگاه به آن هرگز خسته نمی شوید و بعد از آن تله کابین رامسر است ، کابین ها از دریا می گذرند و از کوه سر در میاورند قطعا شگفت زده می شوید ، اگر شما از آن دسته از افراد هستید که عاشق سکوت و کوه و جنگل هستید به هیچ وجه منطقه جواهرده واقع در دالخانی رامسر را از دست ندهید.
 

شهسوار


جنگل‌های دوهزار و سه هزار شگفت انگیز است. رودخانه دو هزار همیشه پرآب است به گونه ایی که یک فرد بالغ را می تواند همراه خود ببرد غالبا در این جنگل باران می بارد و آب هوای خنکی دارد با رفتن به این منطقه آخر هفته فراموش نشدنی برای خود بسازید بعد از جنگل ها می توانیم به دشت دریا سر هم اشاره کنیم این دشت در بهار همانندد بهشتی پر از گلهای زرد است.
 

متل قو


تعطیلات کجا برم : از شهسوار و کلاردشت که گذر کنیم از توریستی ترین شهر مازندران نمی توان راحت گذشت ، متل قو شهری کوچک در عین حال زیبا با بافت شهری ایده آل و ساختمان های دو قلو و قو الماس خاورمیانه که رو به روی هم قرار گرفته اند ، ساحل خزری آن که همیشه در هیاهو شلوغیست در شهر که قدم می زنید بالن ها از روی سرتان عبور می کنند همچنین برج میلاد کوچکی که در میدان شهر واقع شده و شهر را فانتزی تر کرده نمتوان نگفت ، کمی که از شهر به سمت کوه بروید به جنگل های تیلا کنار و دانیال میرسید ، تمام جنگل هایی که تا حالا دیده ایید را کنار بگذارید این با همه متفاوت است البته از غار بی انتها دانیال هم نمی توان غافل شد.
 

نمک آبرود


تقابل دریا و کوه از متل قو کوچک تر است اما پر از جذابیت گردشگری است تله کابین ، کارتینگ ، تفرجگاه ، پینت بال ، پیست چهار چرخ ، هلیکوپترهای تفریحی ، رستوران و موزه در دل کوه و پر از فروشگاه های همواره تخفیف لباس که شما هر چه در نمک آبرود بگردید سیر نمیشوید و  ساختار شهرکی آن شما را دل زده نمی کند.
 

چالوس


تعطیلات کجا برم : از دریاچه ولشت شروع می کنیم که در جنوب غربی چالوس قرار گرفته این دریاچه درون دره ایی عمیق با آبی نیلگون و در نزدیکی منطقه کوهستانی تخت سلیمان قرار گرفته برای رفتن به این دریاچه از جاده چالوس باید به مرزن آباد بروید و از دیگر جاذبه ای چالوس می توان به سد دریوک ، پارک جنگلی چالوس و آبشار های هریجان ، سواسره و اکاپل اشاره کرد.
 

پی نوشت

غرب مازندران را با هم برسی کردیم و دیدیم که برای تفریح فقط نباید به چند جای محدود بسنده کرد البته از غرب بسیاری از مکان ها را جا گذاشتیم و همه این مکان ها در این مطلب جا نمی شود در مطالب بعدی سعی می کنیم از مکان های دیدنی دیگر ایران نام ببریم ، تا به حال اسم پاریس کوچک ایران به گوشتان خورده ؟
نوشتهٔ پیشین
از بازار مسکن چه خبر!
نوشتهٔ بعدی
بخش دوم کجا برم؟

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sakhtemu/public_html/wp-includes/functions.php on line 5109

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sakhtemu/public_html/wp-includes/functions.php on line 5109