با سلام خدمت همراهان عزیز ساختمان یار
و با پوزش از اینکه مدتی طولانی گذشت و شما عزیزان استفاده لازم را که در هدف اصلی ساختمان یار نوشته شده بود به دست نیاوردید .

اگر بخواهم خودمانی با شما صحبت کنم این است که  ساختمان یار بسیار پر قدرت و با برنامه ریزی دقیق کار خود را آغاز نمود و از همان ابتدا بودجه مناسبی را در نظر گرفت که بتواند بازار ساختمان ایران را نظمی بخشیده و بتوانیم تامین کنندگان ای که سر شاخه اصلی هر شاخه از کالا ها  هستند و می‌توانند آن کالا را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت توزیع نمایند به شما سازندگان عزیز معرفی کنیم  و شما بتوانید بهترین کالا را با قیمت مناسب تهیه فرمایید .

و یا پیمانکارانی که شایسته هستند و دلسوزانه کار می کنند و نسبت به  پیمانکاران  قبلی امتیاز لازم را کسب کرده‌اند را به شما سازنده  گرامی  معرفی نموده که هم بتواند باری از دوش شما مدیر کارگاه گرامی بر دارد و هم نتیجه اخلاص خود و کار کردن صادقانه خود دریافت کند و در این بازار ساختمان هیچ موقع بیکار نماند.

ولی اگر بخواهیم صادقانه صحبت کنیم بسیاری از هزینه ها که قبلاً در طرح اولیه کسب و کار ساختمان یار  محاسبه نکرده بودیم بر ما تحمیل شد و با اینکه مدت بیش از بیست سال در قالب شرکت آجر پی فعالیت کرده بودیم و با علم  به اینکه  می دانستیم بازار آنلاین  تفاوت های محسوسی نسبت به مصالح فروشی های سنتی دارد پا به این عرصه گذاشتیم .

اگر بخواهم بگویم که ما برای منفعت شما و در راه رضای خدا به این کار دست زدیم همرنگ جماعت  شده‌ایم، خیر ماخذء  کلام بنده این نیست  که هر کسی بخواهد غیر از این را ادعا کند قطعاً به بیراهه رفته است ولی این را مطمئنم که هدف از راه اندازی این کسب و کار سود دو طرف بوده و خلا ءی بوده که در این بازار صنعت ساختمان مشاهده کردیم و این تعامل برد برد را به وضوح دیدیم .

اگر تصمیم گرفتیم کسب و کار آنلاینی بنا کنیم این را در نظر گرفتیم که این کسب و کار به  این صنعت کمک کرده و  به  عرضه  بهتر و مناسب تر مصالح ساختمانی و کاستن هزینه تمام شده  پروژه های ساختمانی  اختلالی وارد نکرده ، که برعکس به این بازار کمک میکند  پس به یاری خدا شروع کردیم.
هدف از یادداشت  کنونی این است  که   با توجه به اینکه از زمانی که ما ساختمان یار را شروع کردیم و به نتیجه رساندیم تقاضا برای این نوع کسب و کار چند برابر شده و ما تماس هایی را دریافت می کنیم که خواهان این موضوع هستند که که این موضوع را رها نکرده و با قدرت ادامه دهیم از شما عزیزان هم میخواهیم که اگر پیشنهادی در زمینه گسترش ساختمان یار دارید با کمال میل آماده شنیدن آن هستیم.
پیشنهاد تیم ساختمان یار این می باشد که دست به دست هم داده و بتوانیم مستقیماً تامین کننده اصلی را به مصرف کننده آن کالا ارتباط دهیم پس به طور واضح پیشنهاد شما حتماً نباید مالی و در زمینه سرمایه گذاری مادی در پروژه ساختمان یار باشد که می تواند این پیشنهاد در هر زمینه‌ای چه در زمینه مشارکت مادی و یا مشارکت کاری و یا امکانات سخت افزاری و نرم افزاری  و یا حتی ایده های خاص می باشد و مطمئن باشید که تیم ساختمان یار از این موضوع حمایت کرده و منتظر پیشنهادات زیبای شما عزیزان هستیم .

در ذیل در صورتی که خواستید ارتباطی با مدیریت ساختمان یار برقرار کنید راه های زیر را به شما پیشنهاد میکنیم.

تلفن همراه  و واتساپ      :                  09121451438

تلفن دفتر                          :                 44439491-021

پست الکترونیک                :    alisoltan53@gmail .com

 

در ضمن به عنوان کلام آخر ساختمان یار به دنبال یک مدیر توانا که در زمینه کامپیوتر و وب و  آشنایی با صنعت ساختمان دارد .

و  از حضور جوانانی با انگیزه و  فعال با روابط عمومی بالا دعوت به همکاری مینماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sakhtemu/public_html/wp-includes/functions.php on line 5109

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sakhtemu/public_html/wp-includes/functions.php on line 5109