تهران و مدرن

اخبار

ساختمان های لاکچری تهران

تهران ، دلار ، متراژ ، کدام منطقه ، طبقه چندم ، چند خوابه ، مبله ، شش دانگ …
وقتی که می خواهید در تهران خانه بخرید یا اجاره کنید یقینا این سوال ها در ذهن شما رفت آمد می کنند حالا ما برای برسی این سوال ها باید چقدر وقت بگذاریم؟
تهران مرکز خانه های مدرن و لاکچریست اما همانطور که همه میدانیم خانه های لوکس تهران قیمت بسیار لوکسی دارد که گاهی با شنیدنش دهانمان باز میشود البته هر چقدر که بیشتر به سمت بالا شهر برویم بیشتر دهانمان باز می شود از خیابان های شیک زعفرانیه گرفته تا الهیه و نیاوران ، رهن این خانه ها به قیمت خرید یک خانه لوکس در رامسر است آن هم کنار هتل قدیم شاه ، نظر شما چیست ؟ همینطور است ؟ یا بیش از حد اغراق کرم !

نارسیس


 
ساختمان های لاکچری تهران : عمارت نه طبقه نارسیس الهیه از امکانات دوست داشتنی واحد های آن ، استخرهای لاکچری آن می باشدو مشاعات آن هزار هشتصد پنجاه متر مربع است ، از سالن ورزشی هزار متری این ساختمان هم نباید غافل شد.

پارامیس


 
ساختمان های لاکچری تهران : از الهیه که بگذریم از فرشته نمی توان با چشمان بسته گذشت زیرا یک آپارتمان 13 طبقه دیدنی در این منطقه واقع شده که پانصد متر لابی آن را منحصر به فرد کرده از دیگر امکانت این برج صد متر سالن ورزشی و 300 متر استخر و در آخر مشاعات فوق العاده لوکس دارد.
 

رولکس


به جرعت می توانیم بگوییم برج رولکس جز چند خانه گران ایران است ، نمای این ساختمان کلاسیک است اما به یقین می گویم با یک بار دیدن این برج هیچ وقت تصویر آن از ذهنتان خارج نمی شود از امکانات این برج شانزده طبقه می توان به هفتصد متر استخر و صد متر سالن ورزشی و دوازده هزار متر مشاعات دکور و ششصد متر لابی اشاره کرد.
 

آلتون


 
ساختمان های لاکچری تهران : وارد خیابان نیاوران که می شویم آلتون رویایی به چشممان می خورد ، هنگام دید زدن این ساختمان باید کمی بیشتر سرمان را بالا نگه داریم زیرا بیست چهار طبقه است و دو پنت هوس لوکس دارد ، از امکانتش که بخواهیم تعریف کنیم می توان به آشپزخانه اروپایی و پارکینگ اضافه و پانصد متر استخر و صد پنجاه متر سالن ورزشی و ششصد متر لابی و در آخر ده هزار متر مشاعات اشاره کرد.

پی نوشت
چند آپارتمان مجلل تهران را با هم برسی کردیم و از زیبایی های پایتخت خواندیم قیمت این ملک ها سرسام آور است اما شاید خودتان هم متوجه شده باشید که ارزش این پول را دارد.

 

تهیه : وبسایت ساختمانیار

 

نوشتهٔ پیشین
تکنولوژی های مهار زلزله
نوشتهٔ بعدی
تکنولوژی درون شیشه

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sakhtemu/public_html/wp-includes/functions.php on line 5109

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/sakhtemu/public_html/wp-includes/functions.php on line 5109